| Material Specification: | Ocelová konstrukce |
|---|---|
| Height: | 820 mm |
| Hmotnost kg: | 9,5 kg |
| Depth: | 590 mm |
| Frame: | Tlakově lité hliníkové nohy v provedení - matný br |
| Seat height: | 465 mm |
| Čalounění: | Dle vzorníku čalounění |
| Material of seat: | Kůže nebo nehořlavá textílie |
| Width: | 585 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
UPHOLSTERED CHAIR ESTER 690
Unfortunately there is no product description.




