| Materiálové provedení: | Ocelová konstrukce |
|---|---|
| Výška: | 820 mm |
| Hmotnost kg: | 9,5 kg |
| Hloubka: | 590 mm |
| Kostra / rám: | Tlakově lité hliníkové nohy v provedení - matný br |
| Výška sedáku od země: | 465 mm |
| Čalounění: | Dle vzorníku čalounění |
| Sedák: | Kůže nebo nehořlavá textílie |
| Šířka: | 585 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ČALOUNĚNÁ ŽIDLE ESTER 690
Bohužel produkt nemá žádný popis.




