| Farbe: | Dle vzorníku. Jedno či dvoubarevná kombinace vnitř |
|---|---|
| Höhe: | 795 mm |
| Tiefe: | 545 mm |
| Rahmen / Gestell: | Hliníkové nohy jsou leštěné nabo lakované. |
| Sitzhöhe: | 465 mm |
| Čalounění: | Čalounění může být zcela látkou,kůží nebo imitací |
| Breite: | 515 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
POLSTERSTUHL LAJA 880
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.



