| Barva: | Dle vzorníku. Jedno či dvoubarevná kombinace vnitř |
|---|---|
| Výška: | 795 mm |
| Hloubka: | 545 mm |
| Kostra / rám: | Hliníkové nohy jsou leštěné nabo lakované. |
| Výška sedáku od země: | 465 mm |
| Čalounění: | Čalounění může být zcela látkou,kůží nebo imitací |
| Šířka: | 515 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
ČALOUNĚNÁ ŽIDLE LAJA 880
Bohužel produkt nemá žádný popis.



