| Color: | Dle vzorníku. Jedno či dvoubarevná kombinace vnitř |
|---|---|
| Height: | 795 mm |
| Depth: | 545 mm |
| Frame: | Hliníkové nohy jsou leštěné nabo lakované. |
| Seat height: | 465 mm |
| Čalounění: | Čalounění může být zcela látkou,kůží nebo imitací |
| Width: | 515 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
UPHOLSTERED CHAIR LAJA 880
Unfortunately there is no product description.



