| Farbe: | plné- bílá, černá, transparetní- kouřová, čirá, če |
|---|---|
| Höhe: | 450 mm |
| Hmotnost kg: | 3 kg |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Tiefe: | 370 mm |
| Bestimmung: | exteriér a interiér |
| Stohovatelnost: | 5 ks |
| Složení materiálu: | polypropylen |
| Šířka sedáku: | 310 mm |
| Hloubka sedáku: | 310 mm |
| Breite: | 370 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Rubik 583
Nízká verze stoličky k barovým židlím Rubik 580 a Rubik 582.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |





