| Color: | plné- bílá, černá, transparetní- kouřová, čirá, če |
|---|---|
| Height: | 450 mm |
| Hmotnost kg: | 3 kg |
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 370 mm |
| Purpose: | exteriér a interiér |
| Stohovatelnost: | 5 ks |
| Složení materiálu: | polypropylen |
| Šířka sedáku: | 310 mm |
| Hloubka sedáku: | 310 mm |
| Width: | 370 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Rubik 583
Nízká verze stoličky k barovým židlím Rubik 580 a Rubik 582.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |





