| Barva: | plné- bílá, černá, transparetní- kouřová, čirá, če |
|---|---|
| Výška: | 450 mm |
| Hmotnost kg: | 3 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka: | 370 mm |
| Určení: | exteriér a interiér |
| Stohovatelnost: | 5 ks |
| Složení materiálu: | polypropylen |
| Šířka sedáku: | 310 mm |
| Hloubka sedáku: | 310 mm |
| Šířka: | 370 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Rubik 583
Nízká verze stoličky k barovým židlím Rubik 580 a Rubik 582.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |





