| Materialbeschreibung: | polyetylen |
|---|---|
| Farbe: | bílá, šedá, antracitová |
| Hmotnost kg: | 7 |
| Tragfähigkeit: | 120 mm |
| Tiefe: | 350 mm |
| Sitzhöhe: | 750 mm |
| Bestimmung: | interiér, exteriér |
| Šířka sedáku: | 340 mm |
| Hloubka sedáku: | 285 mm |
| Breite: | 385 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
SERIF 860
Celoplastová barová židle Serif.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |






