| Materiálové provedení: | polyetylen |
|---|---|
| Barva: | bílá, šedá, antracitová |
| Hmotnost kg: | 7 |
| Nosnost: | 120 mm |
| Hloubka: | 350 mm |
| Výška sedáku od země: | 750 mm |
| Určení: | interiér, exteriér |
| Šířka sedáku: | 340 mm |
| Hloubka sedáku: | 285 mm |
| Šířka: | 385 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE SERIF 860
Celoplastová barová židle Serif.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |






