| Material Specification: | polyetylen |
|---|---|
| Color: | bílá, šedá, antracitová |
| Hmotnost kg: | 7 |
| Load capacity: | 120 mm |
| Depth: | 350 mm |
| Seat height: | 750 mm |
| Purpose: | interiér, exteriér |
| Šířka sedáku: | 340 mm |
| Hloubka sedáku: | 285 mm |
| Width: | 385 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
SERIF 860
Celoplastová barová židle Serif.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |






