| Material: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Farbe: | dle vzorníku |
| Höhe: | 1000 |
| Tiefe: | 415 |
| Produktart: | barová židle |
| Breite: | 370 |
| Verfügbarkeit: | Auf Bestellung |
Szafir
Moderní dřevěná barová židle.
| Dřevo bukové | |
| Výška | 1000 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 415 mm |
| Výška k sedadlu | 780 mm |
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |
