| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Barva: | dle vzorníku |
| Výška: | 1000 |
| Hloubka: | 415 |
| Druh výrobku: | barová židle |
| Šířka: | 370 |
| Dostupnost: | Na objednávku |
BAROVÁ ŽIDLE Szafir
Moderní dřevěná barová židle.
| Dřevo bukové | |
| Výška | 1000 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 415 mm |
| Výška k sedadlu | 780 mm |
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |
