| Material: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Colour: | dle vzorníku |
| Height: | 1000 |
| Depth: | 415 |
| Type of product: | barová židle |
| Width: | 370 |
| Availability: | For Order |
Szafir
Moderní dřevěná barová židle.
| Dřevo bukové | |
| Výška | 1000 mm |
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 415 mm |
| Výška k sedadlu | 780 mm |
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |
