| Materialbeschreibung: | Polyethylen |
|---|---|
| Farbe: | Bílá opálová |
| Höhe: | 1900 mm |
| Basisdurchmesser: | 540 mm |
| Zdroj: | Osvětlení obsahuje LED systém s nízkou spotřebou |
| Produktart: | Osvětlení |
| Difuzér: | Ø 800 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
TIME OUT
Moderní stojací lampa TIME OUT s osvětlenou podnoží.
Leider gibt es keine Produktbeschreibung.


