| Materiálové provedení: | Polyethylen |
|---|---|
| Barva: | Bílá opálová |
| Výška: | 1900 mm |
| Průměr základny: | 540 mm |
| Zdroj: | Osvětlení obsahuje LED systém s nízkou spotřebou |
| Druh výrobku: | Osvětlení |
| Difuzér: | Ø 800 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
STOJACÍ LAMPA TIME OUT
Moderní stojací lampa TIME OUT s osvětlenou podnoží.
Bohužel produkt nemá žádný popis.


