| Material Specification: | Polyethylen |
|---|---|
| Color: | Bílá opálová |
| Height: | 1900 mm |
| Base diameter: | 540 mm |
| Zdroj: | Osvětlení obsahuje LED systém s nízkou spotřebou |
| Type of product: | Osvětlení |
| Difuzér: | Ø 800 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
TIME OUT
Moderní stojací lampa TIME OUT s osvětlenou podnoží.
Unfortunately there is no product description.


