| Farbe: | Dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Basisdurchmesser: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 16 kg |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Rahmen / Gestell: | ocel, otočná |
| Sitzhöhe: | 790 mm - pevný sedák / 810 mm - otočný sedák |
| Bestimmung: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Oberflächenbehandlung: | broušená ocel |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
TX 4405
Barová židle TX 4405F s čalouněným sedákem. Sedák může být otočný nebo pevný.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |




