| Barva: | Dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Průměr základny: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 16 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Kostra / rám: | ocel, otočná |
| Výška sedáku od země: | 790 mm - pevný sedák / 810 mm - otočný sedák |
| Určení: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Povrchová úprava: | broušená ocel |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
BAROVÁ ŽIDLE TX 4405
Barová židle TX 4405F s čalouněným sedákem. Sedák může být otočný nebo pevný.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |




