| Color: | Dle vzorníku čalounění |
|---|---|
| Base diameter: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 16 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Frame: | ocel, otočná |
| Seat height: | 790 mm - pevný sedák / 810 mm - otočný sedák |
| Purpose: | interiér |
| Čalounění: | látka, koženka, kůže |
| Finishes frame: | broušená ocel |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Availability: | Na objednávku |
TX 4405
Barová židle TX 4405F s čalouněným sedákem. Sedák může být otočný nebo pevný.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |




