| Farbe: | wenge, bělený dub, bílá, černá, bíločerná |
|---|---|
| Grundabmessungen: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 15 |
| Tragfähigkeit: | 120 kg |
| Rahmen / Gestell: | otáčecí |
| Výškově nastavitelné: | 640 mm - 780 mm |
| Bestimmung: | interiér |
| Oberflächenbehandlung: | satin, chrom |
| Material Rückenlehne: | dřevo, lamino |
| Šířka sedáku: | 315 mm |
| Hloubka sedáku: | 355 mm |
| Verfügbarkeit: | Na objednávku |
| Produzent: | PEDRALI |
Woody 495
Designová barová židle se sedákem ve 2 provedeních sedáku.Dřevěný sedák v úpravě: wenge, bělený dub nebo sedák, který může být laminátový z vnější i vnitřní strany.
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |




