| Color: | wenge, bělený dub, bílá, černá, bíločerná |
|---|---|
| Base dimensions: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 15 |
| Load capacity: | 120 kg |
| Frame: | otáčecí |
| Výškově nastavitelné: | 640 mm - 780 mm |
| Purpose: | interiér |
| Finishes frame: | satin, chrom |
| Material of seat: | dřevo, lamino |
| Šířka sedáku: | 315 mm |
| Hloubka sedáku: | 355 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Woody 495
Designová barová židle se sedákem ve 2 provedeních sedáku.Dřevěný sedák v úpravě: wenge, bělený dub nebo sedák, který může být laminátový z vnější i vnitřní strany.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |




