| Barva: | wenge, bělený dub, bílá, černá, bíločerná |
|---|---|
| Rozměr základny: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 15 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Kostra / rám: | otáčecí |
| Výškově nastavitelné: | 640 mm - 780 mm |
| Určení: | interiér |
| Povrchová úprava: | satin, chrom |
| Sedák: | dřevo, lamino |
| Šířka sedáku: | 315 mm |
| Hloubka sedáku: | 355 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Woody 495
Designová barová židle se sedákem ve 2 provedeních sedáku.Dřevěný sedák v úpravě: wenge, bělený dub nebo sedák, který může být laminátový z vnější i vnitřní strany.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |




