| Farbe: | červená, bílá, černá, hnědá |
|---|---|
| Höhe: | 780 mm |
| Abmessungen Basis: | 400 mm |
| Gewicht: | 16 kg |
| Dimension der Tischplatte: | sedáku: šířka 325 mm, hloubka 365 |
| Rahmen: | otočná s vratným mechanismem |
| Nutzung: | interiér |
| Polsterung: | kůže |
| Ausführungen: | broušená ocel, chrom |
| Sitzbreite: | 325 mm |
| Sitztiefe: | 365 mm |
| Verfügbarkeit: | Auf Bestellung |
Woody 498
Baarová židle s očalouněným sedákem v pravé přírodní kůži (4 barvy).
| Preis mit MwSt | On request |
|---|---|
| Preis ohne MwSt | On request |



