| Colour: | červená, bílá, černá, hnědá |
|---|---|
| Height: | 780 mm |
| Base dimensions: | 400 mm |
| Weight: | 16 kg |
| Dimension of table top: | sedáku: šířka 325 mm, hloubka 365 |
| Frame: | otočná s vratným mechanismem |
| Utilization: | interiér |
| Upholstery: | kůže |
| Finish: | broušená ocel, chrom |
| Width of seat: | 325 mm |
| Depth of seat: | 365 mm |
| Availability: | For Order |
Woody 498
Baarová židle s očalouněným sedákem v pravé přírodní kůži (4 barvy).
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |



