| Barva: | červená, bílá, černá, hnědá |
|---|---|
| Výška: | 780 mm |
| Rozměr základny: | 400 mm |
| Hmotnost kg: | 16 kg |
| Rozměr stolové desky: | sedáku: šířka 325 mm, hloubka 365 |
| Kostra / rám: | otočná s vratným mechanismem |
| Určení: | interiér |
| Čalounění: | kůže |
| Povrchová úprava: | broušená ocel, chrom |
| Šířka sedáku: | 325 mm |
| Hloubka sedáku: | 365 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
BAROVÁ ŽIDLE Woody 498
Baarová židle s očalouněným sedákem v pravé přírodní kůži (4 barvy).
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |



