| Height: | 840 mm |
|---|---|
| Load capacity: | 120 kg |
| Depth: | 430 mm |
| Frame: | Chromovaný ocelový rám |
| Seat height: | 480 mm |
| Color: | Dle vzorníku |
| Material Specification: | Polypropylen |
| Width: | 430 mm |
| Availability: | Na objednávku |
ARI
Unfortunately there is no product description.




