| Materiálové provedení: | Polypropylen |
|---|---|
| Barva: | Dle vzorníku |
| Výška: | 840 mm |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka: | 430 mm |
| Kostra / rám: | Chromovaný ocelový rám |
| Výška sedáku od země: | 480 mm |
| Šířka: | 430 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
ŽIDLE ARI
Bohužel produkt nemá žádný popis.




