| Material Specification: | ocelová kostra, chromovaný ABS sedák nebo transpa |
|---|---|
| Color: | transparentní červená, zelená, oranžová a čirá, ch |
| Base dimensions: | 400 x 400 mm |
| Base diameter: | 400mm x 400mm |
| Hmotnost kg: | 20 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 440 mm |
| Frame: | otočná, výškově stavitelná |
| Seat height: | 540mm - 800mm |
| Purpose: | interiér |
| Finishes frame: | chrom |
| Material of seat: | plast ABS |
| Šířka sedáku: | 440 mm |
| Hloubka sedáku: | 405 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Arod 570
Modern bar stool with a transparent seat or seat from chromed ABS. Seat dimensions 480×460 mm, seat height from ground 750 mm or adjustable height ranging from 600 to 800 mm
Moderní barová židle s platovým sedákem nebo se sedákem z chromovaného ABS plastu.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |






