| Materiálové provedení: | ocelová kostra, chromovaný ABS sedák nebo transpa |
|---|---|
| Barva: | transparentní červená, zelená, oranžová a čirá, ch |
| Rozměr základny: | 400 x 400 mm |
| Průměr základny: | 400mm x 400mm |
| Hmotnost kg: | 20 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 440 mm |
| Kostra / rám: | otočná, výškově stavitelná |
| Výška sedáku od země: | 540mm - 800mm |
| Určení: | interiér |
| Povrchová úprava: | chrom |
| Sedák: | plast ABS |
| Šířka sedáku: | 440 mm |
| Hloubka sedáku: | 405 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Arod 570
Moderní barová židle s platovým sedákem nebo se sedákem z chromovaného ABS plastu.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |






