| Material: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Colour: | Moření dle vzorníku |
| Height: | 500 mm |
| Weight: | 2 kg |
| Depth: | 290 mm |
| Seat height from ground: | 270 mm |
| Material of seat: | Překližka nebo ratan |
| Width: | 300 mm |
| Availability: | For Order |
BABY 496
Unfortunately there is no product description.
