| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Barva: | Moření dle vzorníku |
| Výška: | 500 mm |
| Hmotnost kg: | 2 kg |
| Hloubka: | 290 mm |
| Výška sedáku od země: | 270 mm |
| Sedák: | Překližka nebo ratan |
| Šířka: | 300 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
BABY 496
Bohužel produkt nemá žádný popis.
