| Color: | bílá, černá |
|---|---|
| Height: | 840 mm |
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Frame: | Chrom - 5 paprsková kola |
| Seat height: | 450 mm |
| Material of seat: | Technopolymer |
| Šířka sedáku: | 530 mm |
| Hloubka sedáku: | 520 mm |
| Availability: | Na objednávku |
CHAIR NINJA 5R
Unfortunately there is no product description.


