| Barva: | bílá, černá |
|---|---|
| Výška: | 840 mm |
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Kostra / rám: | Chrom - 5 paprsková kola |
| Výška sedáku od země: | 450 mm |
| Sedák: | Technopolymer |
| Šířka sedáku: | 530 mm |
| Hloubka sedáku: | 520 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
ŽIDLE NINJA 5R
Bohužel produkt nemá žádný popis.


