| Material: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Height: | 1020 mm |
| Weight: | 6 kg |
| Depth: | 590 mm |
| Seat height from ground: | 500 mm |
| Upholstery: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Width: | 480 mm |
| Availability: | For Order |
ELENA 40 Q
Unfortunately there is no product description.
