| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Výška: | 1020 mm |
| Hmotnost kg: | 6 kg |
| Hloubka: | 590 mm |
| Výška sedáku od země: | 500 mm |
| Čalounění: | Moření + čalounění dle vzorníku |
| Šířka: | 480 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
ELENA 40 Q
Bohužel produkt nemá žádný popis.
