| Colour: | bílá |
|---|---|
| Weight: | 47 kg |
| Depth: | 450 mm |
| Frame: | ocel |
| Seat height from ground: | 450 mm |
| Seatback height from ground: | 764 mm |
| Upholstery: | sedák GLISS 900.3 - není součástí židle |
| Finish: | broušená ocel |
| Material of seat: | technopolymer |
| Width: | 2565 mm |
| Availability: | For Order |
| Producer: | PEDRALI |
Gliss 945
Multisedák Gliss 945 se stolečkem.
