| Barva: | bílá |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 47 kg |
| Hloubka: | 450 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Výška sedáku od země: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 764 mm |
| Čalounění: | sedák GLISS 900.3 - není součástí židle |
| Povrchová úprava: | broušená ocel |
| Sedák: | technopolymer |
| Šířka: | 2565 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
Gliss 945
Multisedák Gliss 945 se stolečkem.
