| Weight: | 6,5 |
|---|---|
| Maximum Load: | 120 kg |
| Depth: | 515 mm |
| Frame: | matný chrom |
| Seat height from ground: | 750 mm |
| Utilization: | interiér |
| Stackable: | 4 ks |
| Material of seat: | plast |
| Width: | 490 mm |
| Availability: | For Order |
ICE 806
Barová židle s plastovou skořepinou a kostrou v matném chromu.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |


