| Hmotnost kg: | 6,5 |
|---|---|
| Nosnost: | 120 kg |
| Hloubka: | 515 mm |
| Kostra / rám: | matný chrom |
| Výška sedáku od země: | 750 mm |
| Určení: | interiér |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Sedák: | plast |
| Šířka: | 490 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
BAROVÁ ŽIDLE ICE 806
Barová židle s plastovou skořepinou a kostrou v matném chromu.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |


