| Material: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Colour: | Moření dle vzorníku |
| Height: | 720 mm |
| Weight: | 3 kg |
| Depth: | 400 mm |
| Seat height from ground: | 410 mm |
| Material of seat: | Ratan |
| Width: | 380 mm |
| Availability: | For Order |
KID 495
Unfortunately there is no product description.
