| Materiálové provedení: | Bukové dřevo |
|---|---|
| Barva: | Moření dle vzorníku |
| Výška: | 720 mm |
| Hmotnost kg: | 3 kg |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška sedáku od země: | 410 mm |
| Sedák: | Ratan |
| Šířka: | 380 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
KID 495
Bohužel produkt nemá žádný popis.
