| Color: | bílá, slonová kost |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 8,2 kg |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 540 mm |
| Frame: | chrom, satin, barva |
| Seat height: | 800 mm |
| Purpose: | interiér |
| Width: | 470 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Kuadra 1106
Barová židle Kuadra 1106.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |

