| Barva: | bílá, slonová kost |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 8,2 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 540 mm |
| Kostra / rám: | chrom, satin, barva |
| Výška sedáku od země: | 800 mm |
| Určení: | interiér |
| Šířka: | 470 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Kuadra 1106
Barová židle Kuadra 1106.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |

