| Colour: | transparentní matné-mléčná, modrá, červená, hnědá, |
|---|---|
| Weight: | 6,7 kg |
| Maximum Load: | 100 kg |
| Depth: | 530 mm |
| Frame: | ocel |
| Seat height from ground: | 450 mm |
| Seatback height from ground: | 840 mm |
| Utilization: | interiér |
| Stackable: | 8 ks |
| Finish: | chrom |
| Material of seat: | metakrylát |
| Diameter of Legs: | 16 mm |
| Width: | 460 mm |
| Availability: | For Order |
Kuadra 1170
Židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou.




