| Barva: | transparentní matné-mléčná, modrá, červená, hnědá, |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6,7 kg |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 530 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Výška sedáku od země: | 450 mm |
| Výška opěradla od země: | 840 mm |
| Určení: | interiér |
| Stohovatelnost: | 8 ks |
| Povrchová úprava: | chrom |
| Sedák: | metakrylát |
| Průměr nohy: | 16 mm |
| Šířka: | 460 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
ŽIDLE Kuadra 1170
Židle s plastovou skořepinou a ocelovou kostrou.




