| Colour: | transparentní/ mléčná, modrá, červená, hnědá, kouř |
|---|---|
| Weight: | 7,2 |
| Maximum Load: | 100 kg |
| Depth: | 520 mm |
| Frame: | ocel |
| Profile dimension: | 20x20 mm |
| Seat height from ground: | 660 mm |
| Utilization: | interiér |
| Stackable: | 4 ks |
| Finish: | chrom, satin |
| Material of seat: | plast |
| Width: | 460 mm |
| Availability: | For Order |
Kuadra 1172
Barová židle s plastovým sedákem Kuadra 1172.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |








