| Barva: | transparentní/ mléčná, modrá, červená, hnědá, kouř |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 7,2 |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 520 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Rozměr profilu: | 20x20 mm |
| Výška sedáku od země: | 660 mm |
| Určení: | interiér |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Povrchová úprava: | chrom, satin |
| Sedák: | plast |
| Šířka: | 460 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
BAROVÁ ŽIDLE Kuadra 1172
Barová židle s plastovým sedákem Kuadra 1172.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |








