| Color: | bělený dub, wenge, ebano, zebrano, černá |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6 |
| Load capacity: | 100 kg |
| Depth: | 540 mm |
| Frame: | ocel |
| Rozměr profilu: | 20x20 mm |
| Seat height: | 650 mm |
| Purpose: | interiér |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Finishes frame: | chrom, satin |
| Material of seat: | dýhovaná překližka |
| Width: | 450 mm |
| Availability: | Na objednávku |
| Manufacturer: | PEDRALI |
Kuadra 1322
Barová židle Kuadra 1322.
| Price with VAT: | On request |
|---|---|
| Price without VAT: | On request |



