| Barva: | bělený dub, wenge, ebano, zebrano, černá |
|---|---|
| Hmotnost kg: | 6 |
| Nosnost: | 100 kg |
| Hloubka: | 540 mm |
| Kostra / rám: | ocel |
| Rozměr profilu: | 20x20 mm |
| Výška sedáku od země: | 650 mm |
| Určení: | interiér |
| Stohovatelnost: | 4 ks |
| Povrchová úprava: | chrom, satin |
| Sedák: | dýhovaná překližka |
| Šířka: | 450 mm |
| Dostupnost: | Na objednávku |
| Výrobce: | PEDRALI |
BAROVÁ ŽIDLE Kuadra 1322
Barová židle Kuadra 1322.
| Cena s DPH: | Na dotaz |
|---|---|
| Cena bez DPH: | Na dotaz |



